Architektura: Pawilon chilijski na Międzynarodowych Targach Książki w Guadalajara / DAW

Dzięki uprzejmości DAW Projekt Pawilonu Chilijskiego na Międzynarodowych Targach Książki w Guadalajara, zaprojektowany przez DAW, polega na stworzeniu wspaniałego pojemnika, który pozwoli na większą obecność w centrum wystawowym i łatwe rozpoznanie jako ikony.
Jako wspaniały.
Otwarty dom.
będąc główną koncepcją, tematyczna ekspozycja Chile jest przygotowywana w przestrzeniach zewnętrznych, składająca się głównie z umeblowanej podstawy i drewnianego pokładu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Objętość składa się z dwóch skórek: przepuszczalnej powierzchni zewnętrznej, uformowanej z bloków drewnianych okien, oraz wystawy książek, które tworzą tymczasową drugą skórę, co nadaje kolor wnętrzu (kolce) i bieli na zewnątrz (papier) .
Wnętrze pawilonu było pomyślane jako wielka biblioteka, w tym programy związane z wystawą książek, przestrzeni komunalnych i audytorium, które można również wykorzystać jako swobodną przestrzeń do czytania.
Dzięki uprzejmości DAW Architects: DAW Location: Guadalajara, Mexico Team: Macarena Aguilar (zarządzanie projektami), Sebastián Bravo (architekt), Raul Pacheco (architekt), Johanny Angulo (projektowanie wnętrz), Daniela Pezo (modelowanie 3D), María Jesús Izquierdo ( Projekty graficzne), Francisca Bórquez (Spis treści) Klient: Consejo Nacional de la Cultura y de las Artes, Pro Chile Obszar projektu: pawilon 329 m2, taras zewnętrzny o powierzchni 327 m2, biuro o powierzchni 138 m2 Rok: 2012
[przypisy: średnice rur kanalizacyjnych, skrzat luboń, klin odłamu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klin odłamu skrzat luboń średnice rur kanalizacyjnych