Kącik architekta – Biennale w Wenecji 2012: Kino Archipelagowe / Ole Scheeren

Dzięki uprzejmości Buro Ole Scheerena, architekt z Niemiec, urodzony w Pekinie i Ole Scheeren, zrekonstruuje drewniane Kino Archipelagowe w dawnym porcie Darsena Grande z Arsenale, historycznej stoczni w Wenecji, jako oficjalne zdarzenie towarzyszące 13.
Międzynarodowej Wystawie Architektury.
To wyjątkowe, pływające doświadczenie architektoniczne stało się szalenie popularne, kiedy po raz pierwszy pomyślano o festiwalu Film on the Rocks Yao Noi w Tajlandii.
W modularnym teatrze na świeżym powietrzu, będącym mobilną sceną wydarzeń publicznych, odbędzie się światowa premiera filmu Against All Rules.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej.
.
Przeciwko wszystkim regułom.
architekt Ole Scheeren.
/ Horst Brandenburg: Film wyprodukowany przez znanego specjalistę od architektury i horstoru Horst Brandenburg, film dokumentalny Against All Rules przedstawia głęboki wgląd w twórczość i filozofię Ole Scheerena.
W ciągu ponad sześciu lat film kontynuuje budowę słynnej Centrali CCTV w Pekinie, gdzie Scheeren działał jako główny architekt, i ujawnia szeroki wachlarz przełomowych projektów w Pekinie, Bangkoku, Singapurze i Kuala Lumpur które reprezentują nowe prototypy w odpowiedzi na złożoność i rosnące wyzwania globalnego i dramatycznie zmieniającego się świata.
Jak podaje Horst Brandenburg: Ole Scheeren stał na stanowisku, co architekci muszą spełnić poza podstawową funkcją: obietnicą, celem, marzeniem lub wizją przyszłości na początku XXI wieku ..
W kinie Archipelago przestrzeń jest ograniczona i tylko goście z biletami będą mogli wejść.
Aby zarezerwować sobie miejsce, odwiedź oficjalną stronę projektu.
Dzięki uprzejmości Buro Ole Scheeren Po premierze w Wenecji, Archipelago Cinema wyruszy w podróż dookoła świata, zapewniając wędrowną platformę do dyskursu architektonicznego i pokazów filmowych, a Against All Rules będzie dalej występować na wielu międzynarodowych festiwalach filmowych.
Dzięki uprzejmości Buro Ole Scheeren
[więcej w: budowniczy szczecin, klin odłamu, blachodachówka cena ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cena budowniczy szczecin klin odłamu