Architektura 21szego wieku : Centrum Aquatics w Zaha zdobyło publiczną aprobatę

Hufton + Crow Po kontrowersji, gdy krytycy obwiniali – zły projekt.
za niewygodne zwroty biletów, sukces projektu Zaha Hadid dla London Olympic s Aquatics Center został potwierdzony przez przytłaczającą aprobatę widzów.
Według sondażu przeprowadzonego przez University of Westminster, 95% widzów Aquatics Center było zadowolonych z ich doświadczenia, a 85% uznało, że miejsce zdobyło prawdziwego ducha .
Igrzysk Olimpijskich.
Badacze z Westminster i University of South Australia badali widzów na temat ich doświadczeń w Aquatics Center, Greenwich Park i Wimbledon.
Greenwick Park otrzymał 92-procentową akceptację, a Wimbledon otrzymał 88%, a 88% ankietowanych uważało, że wydarzeń nie można było wystawić w lepszym miejscu.
Nasza wstępna analiza sugeruje pozytywne wyniki dla organizatorów z Londynu w 2012 roku.
Uczestnicy wydarzenia byli bardzo zadowoleni ze swoich doświadczeń i byli pod wrażeniem miejsc, w których się znajdowali.
stwierdził Andrew Smith, wykładowca turystyki miejskiej na University of Westminster.
Dodał jednak: Powinniśmy pamiętać, że wyniki te wywodzą się z badań przeprowadzonych w pozytywnym poświaty wydarzenia. Gdzie podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.
Poinformuj nas o swoich doświadczeniach w sekcji komentarzy.
przez bdonline
[więcej w: szerokość drzwi wejściowych, wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej, elegante ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: elegante szerokość drzwi wejściowych wniosek o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej